VOLNÉ POZICE

Naše společnost PALETY ZAVŘEL je výrobcem dřevěných obalů jako jsou palety, bedny, víka a další.
Jsme stabilní, moderní a dynamicky se rozvíjející firma a aktuálně hledáme do svého týmu:

OBCHODNÍ ZÁSTUPCE (M/Ž) - řezivo, palety

Náplň práce:

- hledání nových akvizičních příležitostí a získávání nových obchodních partnerů v segmentech stavba.
- zásobování  výroby společnosti řezivem a komplexní řízení, přehled stavů zásob
- účast na obchodních jednání
- aktivní prodej stavebního řeziva a plošných materiálů
- osobní jednání se zákazníky, analýza potřeb, reporting
- zodpovědnost za výsledky

Požadujeme:

- min. středoškolské vzdělání
- praxe na pozici obchodního zástupce výhodou
- uživatelská znalost práce na PC
- orientace na zákazníka a jeho potřeby
- skvělé komunikační dovednosti
- kreativita, aktivní přístup, samostatnost, časová flexibilita
- samostatná, pečlivá a spolehlivá osoba
- výhodou znalost NJ a AJ.

Nabízíme:

- motivující provizní systém
- práci v dynamickém týmu
- časovou nezávislost
- home office
- bonusy závislé na výsledcích

Místo pracoviště:  ČR

Mzda:  30 - 70 000,- Kč

Nástup:  dle dohody

E-mail:  barbora.radovicova@paletyzavrel.cz

Mobil:  +420 771 225 141

TRUHLÁŘ, výroba dřevěných obalů

- výroba dřevěných obalů dle požadavků výroby
- práce se dřevem – příprava řeziva, kompletace
- kontrola výrobků a zodpovědnost za jejich kvalitu

Požadujeme:

- střední odborné vzdělání ( vyučen )
- manuální zručnost
- zkušenosti s výrobou dřevěných obalů
- vysoké pracovní nasazení
- aktivní přístup k řešení problémů
- ochota pracovat a být flexibilní
- VZV průkaz výhodou

Nabízíme:

- odpovídající pracovní ohodnocení
- práci v týmu
- možnost rekvalifikačních kurzů v oboru

Místo pracoviště:  Zákupy u České Lípy / Luhov

Mzda:  dle pracovního výkonu 28.000,-Kč, po zapracování odměny